HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulan firmamız inşaat sektöründe Mersin’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri ve Giydirme Cephe Sistemleri başta olmak üzere imalat, montaj ve pazarlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm bu faaliyetlerimiz BEDEN YAPI markası altında toplanmaktadır.
Yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasına odaklanan şirketimiz, kurum kültürünün kurum içinde geliştirilmesinde uzun bir yol kat etmiştir ve personelimiz, profesyonellerden alınan eğitim hizmetleri gibi faaliyetlerin katkısıyla, toplam kalite yaklaşımı ile aşılanmaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

MİSYON

Ürün ve hizmetlerimizi satın almayı planlayan müşterilerimize, sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizi bir araya getirerek, ihtiyaca uygun, butik çözümler ile ihtiyaçlarını karşılayacak etkili çözümler sunmak hedefimizdir.

VİZYON

Kalite politikamızdan ödün vermeden en iyi ekipman ve işçiliğin sürdürmektir. Nüfus artışına bağlı olarak sürekli artan tüketim nedeniyle doğanın zarar görmesini önlemek için teknolojiye ayak uydurmak. Yeni satış ve pazarlama trendlerinin en iyi uygulamalarını geliştirerek küçülen dünyada büyüyen bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

1997 yılında faaliyetlerine başlayan Beden Yapı, iş prensibini müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlemiştir. Kuruluşunun ilk gününde sahip olduğu amatör ruhu yılların verdiği tecrübe ile harmanlayan Beden Yapı, aynı zamanda büyümesini sürdürürken, gelenek ve göreneklerini de korumuştur.
google_play
| EFORWEB